СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ


ВІДНОВИМО ВАШУ ІНФОРМАЦІЮ З ЖОРСТКИХ ДИСКІВ, ФЛЕШОК, КАРТОК ПАМ'ЯТІ, ТЕЛЕФОНІВ, ВІДЕОРЕЄСТРАТОРІВ, RAID масивів та ін.

HDD, SSD, USB-FLASH, MMC, RAID та ін.


Що робити?

Для успішного відновлення даних з Вашого пристрою слід негайно припинити його використання і якнайшвидше віддати спеціалісту. Пам’ятайте — кожне наступне ввімкнення зменшує шанс на відновлення.


Про відновлення

Відновлення інформації це складний процес, для цього необхідні знання фізики, електроніки, робототехніки, автоматизації, програмування, різноманітних методів зберігання даних, систем баз даних, файлових систем, криптології, спеціалізоване обладнання та досвід.

На сьогодні відсоток успішного відновлення знаходиться в межах 85-93%, але є випадки де через різні причини відновлення інформації є неможливим:

 • фізичні пошкодження
 • деградація компонентів накопичувача в результаті процесу старіння
 • перемагнічення (перезапис) поверхні

 • Як це виглядає?

  Якщо Ви зі Львова - телефонуєте до нас і домовляємося на зручний час для узгодження візиту інженера, який огляне, зробить діагностику і зорієнтує Вас по вартості. Ви нічим не ризикуєте, адже виклик і діагностика є безкоштовними та не зобов'язують до подальшого відновлення. Це зекономить Вам багато часу. Також можете особисто привезти свій пристрій до нас, але візит треба попередньо узгодити.

  Якщо Ви за межами Львова - телефонуєте до нас, і домовляємося про найкращий для Вас спосіб доправлення пристрою (Нова Пошта, Укрпошта і т.п.), висилаємо свої реквізити. Після того як пристрій прибуде до нас і розпочнеться його діагностика, Ви отримаєте sms повідомлення. По завершенні діагностики телефонуємо, повідомляємо результат і узгоджуємо подальші дії. Діагностика є безкоштовною.

  Якщо після діагностики виявиться що відновлення є неможливим чи Вам не підходить ціна або відновлення стало не актуальним - Ви нічого не оплачуєте а ми повертаємо Ваш пристрій.


  Скільки це коштує?

  Кожен випадок є індивідуальним і все залежить від складності, вартості комплектуючих та об'єму роботи, тому точну вартість інженер визначить після діагностики. Для зручності клієнтів передбачено безкоштовне доправлення в межах м. Львова та доправлення Новою Поштою в межах України. Виклик спеціаліста та діагностика є безкоштовними а вартість відновлення починається від 400 грн. Безкоштовні діагностика і доправлення в обидва боки не зобов'язують Вас до подальшого відновлення, оплачується лише кінцевий результат.


  Безпека даних

  Серед наших клієнтів бізнес, державні структури, та приватні особи. Забезпечення високого рівня інформаційної безпеки — основа нашої роботи. Ми з особливою увагою та турботою ставимося до захисту Ваших даних і ГАРАНТУЄМО їх ПОВНУ КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ. Працює з ними лише співробітник, що займається відновленням інформації, вони зберігаються в зашифрованому вигляді а доступ до наших файлових серверів ззовні повністю закритий. Через тиждень після передачі інформації Вам на нашому сервері вона безповоротно знищується. Тиждень ми зберігаємо на випадок втрати клієнтом своєї копії.


  Замовити
  Якщо Ви на цій сторінці, то напевно наступне нагадування є запізнілим, але завжди пам’ятайте про ВАЖЛИВІСТЬ резервного копіювання інформації. Зберігайте важливі дані на зовнішніх носіях (флешки, зовнішні жорсткі диски і т.п.) мінімум в одній копії.