Надаємо повний спектр послуг що необхідні для забезпечення функціонування комп’ютерної інфраструктури та інших пристроїв. Спеціалізуємося на всіх видах ремонту а наші інженери допоможуть вирішити будь-які проблеми: як з програмним забезпеченням так і з апаратними засобами. У своїй роботі ми використовуємо професійне обладнання та якісні матеріали. Серед наших клієнтів бізнес, державні структури та приватні особи.

ВИКЛИК ІНЖЕНЕРА ТА ДІАГНОСТИКА Є БЕЗКОШТОВНИМИ

В більшості випадків несправності діагностуються (діагностика не зобов’язує до подальшого ремонту) і усуваються на місці - у Вас в офісі чи вдома. В окремих випадках, коли виникає необхідність застосовувати спеціальні засоби (наприклад паяльну станцію, осцилограф, комплекс для складних випадків відновлення інформації і т.п.), для зручності клієнтів передбачено безкоштовне доправлення техніки в межах м. Львова на ремонт і назад. Оплачується лише вартість ремонту. Доправлення в межах України здійснюється Новою Поштою, Укрпоштою чи будь-яким іншим перевізником.


Оплату можна здійснити готівкою, по перерахунку, переказом на картку або при отриманні у перевізника (Новій Пошті, Укрпошті чи в будь-якого іншого перевізника)


Маєте запитання? Пишіть або телефонуйте.